Survivor’ın güzel yarışmacısı Tuğçe Melis Demir!

Kiraz Kiraz

11 Şubat 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir’de sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi’nde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur. 1,69 boya ve 62 kiloya sahip olan Demir, Survivor Gönüllüler Takımı’nda ter döküyor.

survivor tuğçe

survivor tuğçe

Survivor Tuğçe Melis, yarışmada genç ve dinamik yapısını sergileyen isimlerden birisi olarak yerini alıyor. Survivor 2017 yarışmasının denge konusunda en başarılı isimlerinden birisi olması beklenen Tuğçe Melis Demir, buz hokeyi geçmişiyle yarışmada önemli bir konuma sahip olacak.

11 Şubat 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir’de sürdürmüştür.  Buzun üzerinde patenlerle ayakta kalıp, mücadele vermek zorunda olan Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 yarışmasında denge gerektiren oyunlarda avantaj kazanacak.

 

survivor tuğçe

survivor tuğçe

1 yorum

    Ali 23 Mart, 2018 Cevapla

    Survivor’ın en başarılı yarışmacılarından birisi (bana göre)

Yorum yazın