Sonbahar Tesettür Kombinleri

Admin Admin

Sonbahar – Kış sezonunun gündeminde uzun etekler var! Tesettürlü kadınlar için ayrı bir yere sahip olan eteklerin yeriyse bahar aylarında bambaşka. Kloş, kalem, pileli… Eteğin her hali tutku uyandırıyor.

Tarzınız ne olursa olsun kusursuz etek tasarımlarıyla harika kombinlere imza atmanın peşine düşün. Öncelikle de sizler için hazırladığımız “etekleri sonbaharda kullanma kılavuzu”muza göz atın.

Etek & Bot İkilisiyle İlizyonist Kombinler

Sonbaharın en sevdiğimiz kombinini eteklerle biraraya gelen ikonik botlar oluşturuyor. Hiç şüphesiz her eteğin altında harikalara imza atan botlar farklı stil illüzyonlarına da imkan tanıyor. Zarif bir görünüm için sezonun yükselişteki bağcıklı bootieleri, balerin babetlerin başkalaşmış halini yansıtan hafif topuklu botlar şık bir gün için vazgeçilmez öneriler. Adımlarını daha sağlam atmak isteyenler içinse kalın topuklu bot ve bootieler her zaman daha iyi bir seçenek. Pileli kloş eteklerin altında kendini gösterecek kara kalın topuklu botlarınız sonbaharda stil rüzgarı estirecek. Unutulmaması gereken bir öneriyse, eteklerin bilekleri fazlasıyla açıkta bırakmaması.

Etek ve Pelerin/Panço Kombini

Sezonun pelerinleri, pançoları klasik ve desenli tasarımlarıyla gardıroPların hakimi oluyor. Bu parçalarla da en iyi uyumu etekler sağlıyor. Deri eteklerinizle kombinleyebileceğiniz önü açık, salaş pançolar sonbahara ahenk ve şıklık katacak. Siyahın derideki vazgeçilmez duruşu ile güçlü, baskın renkleri kullanarak etkiyi katlandıkça arttırın.

Etek ve Kap Kombini

Pelerin ve pançoların eteklerle olan uyumunu takip eden kap ve ceketleri göz ardı etmemek gerekiyor. Eteklerin üzerine giyilen yer çekimine yenik kapların bir aradaki görüntüsü hem kusursuz hem de tesettüre oldukça uygun olacak. Daha minimal bu görüntüden biraz uzaklaşmak istiyorsanız big size salaş ceketleri eteklerinizle kullanarak normcore bir havaya bürünebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber kürk yeleklerin eteklerle olan modernist şıklığı sonsuz bir uyumun anahtarı.

Etek ve Salaş Triko Kombini

Spor, konforlu ve salaş giyinerek şıklıktan uzaklaşacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu üçlüye eşlik eden diğer bir sıfatsa “şık” olacak. Sezonun konforlu etekleriyle kullanacağınız, salaş kazaklar modayla yakın temasınızı sağlarken trend rüzgarları estirmekle kalmayacak, güçlü stilinizi zirveye taşıyacak. Serin günlerin harika önerisi olacak bu iki yakın arkadaşı sıklıkla buluşturun.

(Yeşil Topuklar)

Bir cevap yazın

BENZER YAZILAR