• Home »
  • Spor »
  • Real Madrid Ronaldo’yu Satıyor Mu? Başkan Perez Açıklama Yaptı!
Real Madrid Ronaldo’yu Satıyor Mu? Başkan Perez Açıklama Yaptı!

Real Madrid Ronaldo’yu Satıyor Mu? Başkan Perez Açıklama Yaptı!


Real Madrid Ronaldo’yu Satıp hangi yıldızı almak istiyor?

The Sun’da yer alan ve İspanyol basınının kaynak gösterildiği haberin önümüzdeki günlerde sıkça konuşulması bekleniyor. Haber, “Perez, Neymar için 145 milyon sterlini gözden çıkarıyor
” şeklinde başlıyor.

İspanya basını, Real Madrid başkanı Florentino Perez’in oyuncusu Ronaldo’nun bitmek bilmeyen Fas ziyaretlerinden bıktığını yazdı. El Confidencial’ın haberine göre Portekizli futbolcu, özel jetiyle haftada 3-4 kez Güney Afrika’ya uçuyor ve zamanının çoğunu Faslı arkadaşı ünlü kick boxçı Badr Hari ile geçiriyor.

Haberin detaylarında ise şu bilgiler veriliyor: Ronaldo’nun itaatsiz davranışlarından sıkılan Florentino Perez, Neymar için Barcelona ile masaya oturmak istiyor.

cristiano-ronaldo-real-madridden ayrılıyor-mu

Ronaldo Real Madrid’den Ayrılıyor Mu?

Perez, bu ziyaretlerin 31 yaşındaki futbolcunun performansını kötü etkilediğini öne sürerek Ronaldo’nun sadece takıma konsantre olmasını istiyor. Öte yandan kulüp başkanının, isteği doğrultusunda hareket etmeyen yıldız oyuncusunu satma planları var.

İşte Ronaldo’nun Yerine alınacak yıldız isim

real-madridin-yeni-gözdesi

FIFA tarafından transfer yasağı getirilen Real Madrid’de Cristiano Ronaldo’nun yerine forvet hattında Barcelona’lı Neymar düşünülüyor. Brezilyalı’nın genç ve formda oluşu Barnebeu ekibini cezbediyor.

2018’de sözleşmesi bitiyor

2018’de Barcelona ile anlaşması sona erecek olan 23 yaşındaki oyuncunun serbest kalma bedeli tam 145 milyon sterlin (623.5 milyon TL)

Ligue 1’in nağmalup ekibi PSG ve Premier Lig devi Manchester United’ın da Ronaldo’nun peşinde olduğu belirtiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş