Nusret’e dünya devi otomobil şirketinden reklam teklifi!

Furkan Cebir Furkan Cebir

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Nusret. Neredeyse hemen hemen her gün farklı bir olayla gündeme oturuyor. Geçtiğimiz günlerde Oscar ödüllü oyuncu Leonardo Di Caprio’ya tuz döken Nusret 2 gün önce dünyanın en ünlü sporcularının olduğu ödül törenine konuk olarak katıldı. Birçok ünlü sporcuya tuz döktüren Nusret şimdi de reklam yüzü olmaya hazırlanıyor.

unlu-aktore-servis

unlu-aktore-servis

DÜNYACA ÜNLÜ OTOMOBİL FİRMASI REKLAM YÜZÜ YAPMAK İSTİYOR

Sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarıyla internet fenomeni olan Nusret Gökçe’ye dünya çapındaki firmalardan reklam teklifi geliyor.

Yeni sezon otomobillerinin tanıtımı için Gökçe’yle görüşen firma, anlaştıkları takdirde tüm görsel ve TV reklamlarında et ustasına yer verecek.

Ülkemizdeki birçok firmanın yanı sıra yurt dışındaki büyük şirketlerden de teklif alan Gökçe’yi, dünyaca ünlü bir otomobil firması marka yüzü yapmak istiyor.

İŞTE NUSRET’İN KIZ ARKADAŞI

nusretin-kiz-arkadasi

nusretin-kiz-arkadasi

Popülerliği hız kesmeden büyüyen Nusret’in instagram’da 4 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Her paylaştığı video olay olan Nusret’in Fransız sevgilisi ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı.Dubai’de tanışan ve yaklaşık bir yıldır sevgilisi olan Candy Denat ile aşk yaşıyor.

İŞTE NUSRET’İN İMRENDİRECEK BİYOGRAFİSİ

Nusret Gökçe 1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiş olup beş kardeşli bir ailenin çocuğudur. Babası o zamanlar maden işçisiydi. O zamanlar maddi sıkıntılar yaşadığı iki yaşında Erzurum’dan Darıca’ya gelerek yeni bir hayata ailecek adım atmışlardır. Erzurum’a geldiği yıllarda babasını hiç görmediğini ve çok zor şartlarda geçimini sağladıklarını söylemektedir. O zamanlar Darıca Faik şahenk Ortaokulu’nu parasızlık yüzünden bırakmak mecburiyetinde kalmıştır ve meslek hayatına adım atmıştır.

nusretin-biyografisi

nusretin-biyografisi

Nusret Gökçe için bir dönüm noktası olan 2007 yılında İstinye Park’ta kasap ve restoran işinde çalıştığı yıllardır. Nusret kasaplık işinde kendini geliştirmek için Amerika, Japonya gibi birçok dış ülkeye giderek bu mesleğin oralarda nasıl olduğuna kendi gözleri ile bakmıştır. Birçok Yabancı ülkelere giden Nusret bu işi kafasına koymuştur ve yabancı dili olmadığı halde oralara giderek bu işin pratikliğini sağlamıştır. Son maaşı ve 9 bin lira gibi bir parayı bankadan kredi çekerek gittiği Arjantin’de 3 ay kalarak kasapları, restoranları ve çiftlikleri gezerek bilgi edinmiştir. Memleketimize döndüğünde maaşlı işine devam etmiştir. Edindiği iş deneyimlerini Türkiye’de uygulamaya kafasında kurgulayan Nusret neler yapacağını kafasında netleştirmiştir. O zamanlar çalıştığı restoran da edindiği birçok deneyimi uygulamaya başlamıştır.

Nusret bununla yetinmeyip 2010 yılında Amerika’ya gitmiştir. Oraya giderek Amerika’nın en meşhur dört restoranında ücret almadan çalıştığını da söylemektedir. Yeniden Türkiye’ye geri döndüğünde maaşlı işinden de olmuştur lakin amacı zaten kendi dükkanını kurmaktır.

NUSR-ET’İN KURULMASI

nusretin-kurulmasi

nusretin-kurulmasi

Döndüğünde bir çok fazla teklifin geldiği söylemektedir lakin bu işin kendi başına yapmak istemiştir. Bu işi kendi yapmak istediği halde kendi yerini açacak kadar parası yoktu ve eski dostu olan Mithat Erdem ile birlikte ortak bir dükkan açarak ilk adımı atmıştır. İstenilenden de hızlı büyüyen Nusret çok kısa bir sürede iş için yatırdığı parayı çıkardıklarını söylemiştir. Dükkan zincirleri kuran Nusret yalnızca Türkiye’de değil dünyanın değişik yerlerinde kasap ve restoran dükkanı iş yapmaktadır.

1 yorum

    izmirli 16 Eylül, 2017 Cevapla

    Adam başlıbaşına marka zaten 😀

Yorum yazın