Lila Mutfak Modelleri

Admin Admin

Lila Mutfak Modelleri

Mutfak dekorasyonlarında farklılık yapmak isteyen birçok kişi vardır. Ancak bunu uzun bir süre içerisinde bireylerin mutfaklarını kullanmadıklarından veya mutfak dekorasyonlarının maliyeti yüksek olduğundan çoğu kişi istediği zaman mutfak dekorasyonlarında değişiklik yapmaz.

Bundan dolayı kişiler yapmak istediği mutfak dekorasyonunu ufak ayrıntısından büyük ayrıntılarına kadar her dekorasyonun en güzelini seçmeye özen gösterir. Bazen çok iddialı renklerle mutfak dekorasyonun deneyenler bile olur.

Lila Rengi Dekorasyonu

Bu iddialı renklerden biride lila rengidir. Lila rengi iddialı bir renk olmasıyla beraber görsel anlamda çok şık bir görünüm de elde eder. Fakat mutfak kısmının yedi metrekare den küçük olmasına bağlı şekilde koyu renkli ve daha baskın bir ortam üretilebileceğinin bilinmesi gerekir.

Mutfak tasarımlarında lila rengi seçen kişiler tek renk kullanabilir veya sadeliğin renk bakımından tam zıttı olan beyaz tonu renkleriyle de mutfak dekorasyonlarını tercih edilebilir. Alt dolap konsepti olarak lila tercih edebilir, üst konsepti için de beyaz renk kullanılabilir. Ayrıca mutfak dolaplarının tamamında beyaz renk kullanılırken ada mutfak şeklinde yapılırsa bu parçalarda veya mutfak bar masasının parçası tercih edilirse Yalnızca bu parçalarda lila renk tercih edilebilir.

Lila Rengi Mutfak Dolapları Aksesuar Seçimi

Lila rengi seçen bireylerde lila renginin beyaz renk ile muhteşem uyumunu aksesuar seçimine de göstermesi gerekir. Lila rengi ve beyaz renk birlikte kullanıldığında oluşan kombinasyonun dekor anlamında lilanın sadelik sebebiyle aksesuar seçenekleri oldukça çoktur.

Aksesuar kullanımında lila rengi evin ortamına sıcaklık ve tatlılık katığından dolay firmalar tarafından sıkça önerilen bir renktir. Özellikle de mutfak halısı ve mutfak perdesi seçimlerinde mutfak dolabının rengi lila olup olmadığına perde ve halılarda lila detayına yer verir.

 

Bir cevap yazın

BENZER YAZILAR