Keçe Servis Takımı Modelleri

Admin Admin

Keçe Servis Takımı Modelleri

 

Son beş yıla damgasını vuran şıklığı ve birbirinden güzel modelleri ile birçok kadının kalbinde ve evinde yer edinen keçe servis takımlarından almayan, sofrasını şenlendirmeyen kaldı mı?

 

 İnstagramın Hayatımıza Girmesiyle Çok Şey Değişti

 

Son beş yıl diyorum çünkü bu aynı zamanda instagram uygulamasının da hayatımıza aktif olarak girdiği zamanla aynı. Sunumdan, estetikten hoşlanan moda ilgilisi birçok kadının instagramın hayatımıza girmesiyle birlikte kendini, evini, ilgi alanlarını çok daha fazla yansıtmasına vesile oldu. Öyle ki birçok kişi keçe servis takımlarıyla da instagram sayesinde tanışmış, sofrasına şıklığı taşımış oldu.

 

Durum Misafirden Çıkalı Çok Oldu

 

Akıl alınmaz modeller birbirinden hoş desenler insanı şaşırtmakla kalmıyor, durum misafirlerin gözünü masadan alamamasına kadar gidiyor. Misafir ağırlamak konusunda çok iyi ve titiz bir toplum olduğumuz tartışılmaz. Daha da güzeli artık sunumlar sadece misafirler için yapılmıyor. Bu konuda öyle iyi enerjiler doğdu ki iki kişilik hatta tek kişilik sofralarda dahi sunuma ve servise verilen önem oldukça arttı. Öyle ki birçok genç kız çeyizinden tıpkı çatal kaşık gibi keçe servis takımlarını eksik etmez oldu.

 

 Modeller

 

Keçe servis takımı dendiğinde akla sadece amerikan servis gelmemeli. Fabrikalardaki büyük lazer kesim makineler sayesinde artık sınır tanımıyorlar desek yeridir. Runner, bardakaltlığı, ekmeklik derken yapılan ürünlerin ardı arkası kesilmiyor. Kişinin kendi isteğine göre de birçok yaratıcı ürün ortaya çıkıyor. Renklerin canlılığı sayesinde insanın yiyeceği yoksa bile sofraya oturup yemek yiyor desek yeridir. Uzun lafın kısası keçe servis takımlarının hayatımıza bu denli girmesiyle hem evler daha şık hem de sofralar daha renkli. Satın almak için ise öyle çarşı pazar dolaşmaya gerek yok. İnternet sayesinde artık tüm dükkanlar parmak ucumuz kadar yakın hale geldi.

 

 

Bir cevap yazın

BENZER YAZILAR