Fiyonklu Vans Ayakkabı Modelleri

Admin Admin

Fiyonklu Vans Ayakkabı Modelleri

 

Günümüz dünyasında zevk olarak görülen ayakkabı aslında büyük küçük, genç yaşlı ayırt etmeksizin, geçmişten bugüne büyük ihtiyaçtır. Gerek rahatlığı gerek görselliği açısından devamlı göz önünde olan kişisel bir eşyadır. Kişisel bakıma özen gösteren insanlar, bu tür durumlara daha da dikkatli yaklaşmaktadırlar. Moda ürünlerini yakından takip eden kişiler, vans model ayakkabıların gerçekten hem ihtiyaca, hem zarafete kesin çözüm olduğunu bilmektedirler. Geçmiş dönemlerde kadınların ayakkabı hevesi daha çok iken, şimdi bay bayan farkı olmadan herkes bu hevese dahil olmaya başlamıştır.

 

VANS MODEL AYAKKABI TARİHİ

 

Vans model ayakkabı, 1960 yılından itibaren hayatımıza girmiş olup, kauçuk firmasının üretimi ile stilist yelpazesinde yerini almayı başarmıştır. Son dönemlerde ise genel olarak genç kesimlerin ilgi merkezi haline gelmiş, vazgeçilmez sıfatını kazanmıştır. Kalite bakımından ödün vermeyen vans model ayakkabılar, fiyat olarak da farkını korumuştur. Çeşitli tasarım modelleriyle hayranlık kazanmayı başarmıştır. Geçtiğimiz iki yıl öncesinde, vans modellere yeni bir tasarım oluşturulup fiyonk eklenmiş, özellikle de kadınların tercih tahtına oturmuştur. Siyah, pembe, bordo, lacivert ve mavi renk seçenekleriyle satış bakımından yoğun rağbete maruz kalmıştır. Yaz aylarına yönelik canlı renk seçenekleri de mevcuttur.

 

Bu yılın ayakkabı kreasyonunda kadife kumaş ön plana çıkmaktadır. Spor, klasik, topuklu ve vans model ayakkabılarda, kadife kumaşlara daha çok rastlanılmaktadır. Günlük yaşamda her alanda sokak, alışveriş merkezi, parklarda yani her yerde fiyonklu vans ayakkabı giyen bayanları görmek artık mümkündür. Vans model ayakkabıların fiyonklu tasarımla satışa sunulması, erkekler için aynı ilgi odağına sahip olmadığını söyleyebiliriz. Anne-kız uyumluluğu için mükemmel bir ürün iken, erkekler için aynı mükemmellikten bahsedemiyoruz.

 

GÜNÜMÜZDE VANS MODELLER

 

Tercihen kadınların yöneldiği vans modeller, erkekleri kendilerine uygun yeni ürün modelleri için biraz beklemeye mecbur bırakmaktadır. Kalite konusunda takdire layık vans model ayakkabılar, üretimine başlandığı günden itibaren, stilist takipçilerinin gözdesi olmuştur.

 

Bir cevap yazın

BENZER YAZILAR