Düz Bir Karına Kavuşmanın En Kestirme Yolu

Kiraz Kiraz

Karın bölgesindeki itici kavisler birçok kadının aynalar ve güzel kıyafetlerle arasına giren en büyük sorunudur. Ama bu aşağıda önerdiklerimizi yaptığınızda sizlerde düz bir karına kavuşmanın en kestirme yolu nedir bulmuş olacaksınız.

Bol Tahıl Tüketin Ve Düzenli Yürüyüş Yapın

Tahıl grubun bol lifli gıdalardandır ve dolayısıyla da lifli olduğundan kabızlığı önler. Tahıllı yiyeceklerini ne kadar çok tüketirseniz bağırsaklarınız o kadar düzgün ve sık çalışacaktır bu da düzgün bir karna giden e n iyi yollardan biridir. Yine aktif olmak her zaman en iyi yağ yaktıranlardandır. El bette bu konuda da her zaman önerile en kolay ve pratik çarelerden biri yürüyüştür. Kısacası düz bir karın için yürüyüş yapmak, dans etmek ya da evde yerde plates egzersizleri yapmak özellikler karın hareketleri uygulamak düz bir karna kavuşmanın kestirme yollarından.

İki Saatte Bir Atıştır Ve Tatlıdan Uzak Dur

İki – üç saatte bir yatığınız küçük ve masum atıştırmalıklar kan şekerinizi düzenlediği gibi siz kilo da aldırmaz. Uzun saatler yemeyerek aç kaldığınızda Siz farkında olmadan şekeriniz düştüğünde; kaygı, stres, aşırı kilo alımı, bağışıklık bozukluğu olarak tam tersi şekilde size geri dönebilir oysaki. Avokado salatası ye da meyve yiyerek küçük atıştırmalıklar yapabilirsiniz.

Tatlı, yağ ve karbonhidratlardan uzak durum yeter. Tatlı bütün hazır ürünlerden uzak durun her şeyden önce. Bunun yerine tatlı gereksinimi duyduğunuzda şeker otu denen stevia dan kullanın. Eğer şeker hastası değilseniz bal da kullanabilirsiniz.

  • Meyve Ve Salata Kürleri
  • Siz meyve yedikçe lenf sisteminiz beslenir ve toksinlele yağlar yok olur. Yanı ıra iltihaplanma ya da selülit gibi istenmeyen maddelerde vücuttan kovulur meyve ile beslendiğinizde. Yine besin değeri yüksek ve sağlıklı salata çeşitleri de harika bir kilo sabitleyicidir. Ispanak, marul, salatalık, avokado, kereviz salatalarını 3 öğün dönüşümlü tüketebilirsiniz. Yanı sıra daha çok B-C vitaminleri her zaman vücut tarafından sık kullanılır bu yüzden sürekli bu depoları dolu tutmalısınız. Bunun için balık, hububat, yumurta, doğal gıdalar, turunçgiller, lahana, brokoli, ıspanak kırmızı biberi bol bol tüketmelisiniz.
  • Su
  • Ne kadar su içerseniz o kadar toksin atarsınız. Su içtikçe vücudun susuz kalmasını önler ve mide – bel bölgesindeki yağların atımına ve çözülmesine yardımcı olursunuz. Hem böylelikle organlar da daha iyi çalışır.

Yorum yazın