Bayan Tulum Modelleri

Kiraz Kiraz

Bayan Tulum Modelleri

Tulum elbiseler, her sezon bayanlar için en ideal giysiler arasındadır. Bayan tulum modelleri, kategorisinde birçok tulum modeli bulunmaktadır.  Abiye tulum modelleri ve günlük tulum modelleri ile bu tarz kıyafetler her mağazada bulunmaktadır. Abiye tulumları, ince bantlı topuklu ayakkabılar ile kombin yapılırsa çok şık duracaktır. Bayanlar abiye tulumlar ile tarzlarını yansıtacaklardır.

Bayanların Tulum Seçimleri Neye Göre Olmalıdır?

Uzun boylu kadınlar, tulum modellerini seçerken mutlaka bol paça ya da İspanyol paça modellerini tercih etmelidirler. Sezon trendi olan desenli ve çiçek baskılı tulum modelleri de size çok yakışacaktır. Minyon tipli bayanlar, tulumlar ile daha şık ve gösterişli görünebilirler. Kısa boylu kadınlar ise daha çok dar kesim ve kısa tulum modellerini seçmelidir. Bol paçası olan uzun tulum modelleri sizi olduğundan da kısa gösterir.

Tulum kombinelerinde ayakkabı seçimi çok büyük bir önem taşımaktadır. Uzun tulum modelleri ile hem düztabanlı ayakkabılar, hem de topuklu ayakkabılar giyilebilir. Bol paçalı tulumlar da topuklu ayakkabılar, dar paça tulumlar ile de düz taban ayakkabıları kombine etmek çok önemlidir. Altın kuralınız olmalıdır.

Tulum Modellerinde Kombin Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tulum kombineleri yaparken unutmayın bol kesimler ile ince bantlı topuklu ayakkabılar birbirlerini tamamlıyor. Siyah bir tulum her zaman en çok tercih edilen bir parçadır. Gündüz spor tulum giyen bayanlar için spor ayakkabılar ile kombine yapılan tulumlar, gece topuklu ayakkabılar ile seksi görünmenizi sağlar. Bayan tulum modelleri yaz,kış her mevsimde kullanılmaktadır. Tulumların; kış aylarında şık kabanlar, deri ceketler, kot ceketler ve uzun hırkalar ile çok harika bir kombin olduğu da bilinmektedir. Spor tarzda bir tulum seçiyorsanız açık renklerde ve dikkat çeken aksesuarlar ile kombine yaparsanız tarzınıza hareket kazandırabilirsiniz.

Gündüz ayrı şıklık gece ayrı bir şıklık bayan tulum modelleri ile, özel günlerde zarif ve şık görünmek için uzun tulum modelleriyle, altın görünümlü kolye ve bilekliklerle tamamlayabilirsiniz.

Abiye tulumlar da ise, inci ya da pırlanta takılar kullanarak zarif ve şık bir görünüm elde ederek stilinizi yansıtabilirsiniz.

Yorum yazın