2018 Kot Kombinleri

Admin Admin

Moda sektöründe asla trendini kaybetmeyen kıyafet varsa o da kot pantolonlardır. Her sene ve her sezon kadınların giymekten en çok keyif aldıkları kombinler arasında yer almaktadır. Günümüzde artık kot pantolonlar çok farklı şekillerde kombin yapılarak, hemen hemen her ortamda giyilebilme şansına sahiptir. Özel davetlerden tutun da sokak modasına kadar kot kombinleri görebilmeniz mümkündür.

Kot Pantolon ve Beyaz Tişört Kombini

Kot pantolon ve beyaz tişört kombini, bayanların gardıroplarında mutlaka yer alan kıyafetlerin başında gelmektedir. Beyaz tişörtü ‘V’ yakalı veya bisiklet yaka modellerden tercih edebilirsiniz. Kot rengi olarak açık mavi, buz mavisi, siyah veya lacivert tonlarını seçerek beyaz tişörtle kombin yapabilirsiniz. Kot pantolon ve beyaz tişört kombininin altına giyeceğiniz stiletto ayakkabı, ince topuklu ayakkabı ile özel davet veya organizasyonlara çok rahat bir şekilde katılabilirsiniz. Bu kombinin altına beyaz spor ayakkabı, sandalet veya espadril giyerek de sokak modasında her daim trend olabilirsiniz. Bayanlar zevklerine göre takı aksesuarlarıyla kıyafetlerini tamamlayarak stillerini yansıtabilirler.

Kot Pantolon ve Blazer Ceket Kombini

Son yıllarda özellikle iş hayatında ve özel davetlerde sıklıkla karşılaşabileceğiniz kombinlerin başında gelmektedir. Kot rengi olarak siyahı tercih ederek, üzerine renkli veya siyah blazer ceket giyebilirsiniz. Bir başka alternatif olarak da mavi tonlarında kot pantolon, içerine askılı beyaz bluz ve siyah blazer ceket çok şık duran kombinler arasında her zaman bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu kombinin altına stiletto ayakkabı, ince bantlı veya topuklu ayakkabı, platform topuklu ayakkabıların her renk tonu giyebilirsiniz.

Kot Pantolon ve Gömlek Kombini

Sokak modasında ve davetlerde bayanlar tarafından giyilen, modasını hiçbir zaman kaybetmeyen kombinler arasında yerini almaktadır. Sokak modasında kot gömleklerle kombin yaparsanız, tam bir spor havası yakalayabilirsiniz. İş hayatında veya özel davet, organizasyonlarda kot pantolonların üzerine giyeceğiniz gömleklerle çok rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Sadece size düşen altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıdır. Moda sektöründe kot pantolonların üzerine giyeceğiniz gömlek modellerinde farklı renk tonlarını bulabilmeniz mümkündür. Pastel tonlardan, soft renklere ve canlı renk seçeneklerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

BENZER YAZILAR